حمل و نقل یاسر بار
حمل و نقل یاسر بار

خدمات شبانه روزی

قیمت باربری در شهرک صنعتی نصیرآباد

قیمت باربری در شهرک صنعتی نصیرآباد

هزینه باربری در شهرک صنعتی نصیرآباد چقدر است؟

هزینه باربری در شهرک صنعتی نصیرآباد چقدر است؟

بررسی قیمت باربری در شهرک صنعتی نصیرآباد برای بسیاری از مشتریان و خریداران محصولات از این شهرک اهمیت دارد و نیاز دارند که در این خصوص اطلاعات کسب کنند.

آیا قیمت باربری در شهرک صنعتی نصیرآباد با قیمت باربری در دیگر شرکت ها متفاوت است؟ این شهرک چه میزان کالا را در طول روز بارگیری می‌کند؟ باید بگوییم بیشتر رانندگان خودروهای باربری همواره به دنبال شرکت هایی هستند که دستمزد مناسبی را برای باربری به آنها بپردازند. از این رو اصولا ترجیح می‌دهند که به صورت آزاد در مسیرهای برون شهری فعالیت داشته باشند.

اما دسته دیگری از رانندگان، باربری در شهرک های صنعتی را ترجیح می‌دهند. زیرا آنها توانایی سفر برون شهری را ندارند و یا ترجیح می‌دهند در استان محل سکونت خود به کار و فعالیت بپردازند. برای این دسته از افراد بررسی هزینه حمل و نقل و قیمت باربری در شهرک صنعتی نصیرآباد می‌تواند لازم باشد. تا در صورت تمایل برای کار به این شهرک مراجعه نمایند. اما میزان تعرفه قیمت گذاری باربری در این شهرک چقدر است و چگونه محاسبه می‌شود؟

عوامل تعیین کننده قیمت باربری در شهرک صنعتی نصیرآباد

عوامل تعیین کننده قیمت باربری در شهرک صنعتی نصیرآباد

شهرک صنعتی نصیرآباد که با نام شهرک صنعتی نصیرآباد پرند و شهرک صنعتی نصیرآباد رباط کریم هم شناخته می‌شود، محدوده باربری خاصی ندارد. یعنی رانندگانی که برای این شرکت حمل بار انجام می‌دهند، بسته به نیاز خود هم می‌توانند در داخل شهر و هم می‌توانند در خارج از شهر فعالیت داشته باشند. یعنی بار درون شهری یا برون شهری حمل کنند.

اما آنچه در محاسبه نرخ کرایه حمل بار این شهرک باید در نظر گرفت، نوع خودروی باربری است. ممکن است برخی از تولیدات در شهرک صنعتی قابلیت حمل با نیسان را داشته باشند. در حالی که برخی دیگر را باید با خاور روبسته( چه فلزی و چه چادری) به دیگر نقاط حمل کرد. پر هر دوی این موارد در محاسبه نرخ کرایه باربری باید مد نظر قرار گیرند.

از سوی دیگر میزان حجم و نوع کالا نیز، در محاسبه قیمت باربری در شهرک صنعتی نصیرآباد تاثیر گذار است. در این شهرک به طور کلی صنایع مختلفی همچون غذایی و آشامیدنی، نساجی و پوشاک، برقی و الکترونیک، شیمیایی و پلاستیک و … تولید می‌شوند. این کالاها بسته به وزنی که دارند، ممکن است در حجم کم یا حجم بالا برای حمل و نقل انتخاب شوند.

پس لازم است برای محاسبه هزینه باربری به این نکته نیز توجه داشت. البته رانندگان می‌توانند از طریق نرم افزارهای خاص محاسبه آنلاین هزینه باربری از شهرک صنعتی به دیگر نقاط کشور را نیز انجام دهند. سپس تصمیم بگیرند که آیا حمل بار از این شهرک برای آنها مقرون به صرفه است یا خیر. آنها همچنین می‌توانند از طریق کارشناسان شرکت باربری یاسر بار نیز در این زمینه به اطلاعات مورد نیاز خود دست یابند.

انواع خدمات باربری و حمل بار شهرک صنعتی نصیرآباد 

انواع خدمات باربری و حمل بار شهرک صنعتی نصیرآباد 

شهرک صنعتی نصیرآباد خدمات باربری ارزان( باربری مقرون به صرفه) خود را با ماشین های مختلفی به مشتریان ارائه می‌کند. مشتریانی که اقدام به خرید کالا از این شهرک می‌نمایند، می‌توانند کالای مورد نظر خود را با خاور، نیسان و تریلی به هر نقطه از کشور که بخواهند حمل کنند. این شهرک صنعتی با ارائه خدمات باربری مناسب به مشتریان خود، ارزش بالایی برای آنها قائل شده است.

به این صورت که مشتریان دیگر نگران نحوه بارگیری کالا و قیمت باربری در شهرک صنعتی نصیرآباد نباشند. پس با اطمینان از این خدمات استفاده نموده و به هر نقطه ای از ایران که تمایل داشته باشند، می‌توانند کالای خریداری نموده خود را ارسال کنند. شما می‌توانید برای کسب اطلاع در خصوص هزینه و تعرفه حمل بار توسط این شرکت، با یاسربار تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *