حمل و نقل یاسر بار
حمل و نقل یاسر بار

خدمات شبانه روزی

قیمت باربری در شهرک صنعتی نصیرآباد

قیمت باربری در شهرک صنعتی نصیرآباد

هزینه باربری در شهرک صنعتی نصیرآباد چقدر است؟

هزینه باربری در شهرک صنعتی نصیرآباد چقدر است؟

بررسی قیمت باربری در شهرک صنعتی نصیرآباد برای بسیاری از مشتریان و خریداران محصولات از این شهرک اهمیت دارد و نیاز دارند که در این خصوص اطلاعات کسب کنند.

آیا قیمت باربری در شهرک صنعتی نصیرآباد با قیمت باربری در دیگر شرکت ها متفاوت است؟ این شهرک چه میزان کالا را در طول روز بارگیری می‌کند؟ باید بگوییم بیشتر رانندگان خودروهای باربری همواره به دنبال شرکت هایی هستند که دستمزد مناسبی را برای باربری به آنها بپردازند. از این رو اصولا ترجیح می‌دهند که به صورت آزاد در مسیرهای برون شهری فعالیت داشته باشند. جهت اطلاع از حمل و نقل اثاثیه منزل و قیمت باربری در تهران و قیمت باربری در شهریار کلیک کنید.

اما دسته دیگری از رانندگان، باربری در شهرک های صنعتی را ترجیح می‌دهند. زیرا آنها توانایی سفر برون شهری را ندارند و یا ترجیح می‌دهند در استان محل سکونت خود به کار و فعالیت بپردازند. برای این دسته از افراد بررسی هزینه حمل و نقل و قیمت باربری در شهرک صنعتی نصیرآباد می‌تواند لازم باشد. تا در صورت تمایل برای کار به این شهرک مراجعه نمایند. اما میزان تعرفه قیمت گذاری باربری در این شهرک چقدر است و چگونه محاسبه می‌شود؟

عوامل تعیین کننده قیمت باربری در شهرک صنعتی نصیرآباد

عوامل تعیین کننده قیمت باربری در شهرک صنعتی نصیرآباد

شهرک صنعتی نصیرآباد که با نام شهرک صنعتی نصیرآباد پرند و شهرک صنعتی نصیرآباد رباط کریم هم شناخته می‌شود، محدوده باربری خاصی ندارد. یعنی رانندگانی که برای این شرکت حمل بار انجام می‌دهند، بسته به نیاز خود هم می‌توانند در داخل شهر و هم می‌توانند در خارج از شهر فعالیت داشته باشند. یعنی بار درون شهری یا برون شهری حمل کنند.

اما آنچه در محاسبه نرخ کرایه حمل بار این شهرک باید در نظر گرفت، نوع خودروی باربری است. ممکن است برخی از تولیدات در شهرک صنعتی قابلیت حمل با نیسان را داشته باشند. در حالی که برخی دیگر را باید با خاور روبسته( چه فلزی و چه چادری) به دیگر نقاط حمل کرد. پر هر دوی این موارد در محاسبه نرخ کرایه باربری باید مد نظر قرار گیرند.

از سوی دیگر میزان حجم و نوع کالا نیز، در محاسبه قیمت باربری در شهرک صنعتی نصیرآباد تاثیر گذار است. در این شهرک به طور کلی صنایع مختلفی همچون غذایی و آشامیدنی، نساجی و پوشاک، برقی و الکترونیک، شیمیایی و پلاستیک و … تولید می‌شوند. این کالاها بسته به وزنی که دارند، ممکن است در حجم کم یا حجم بالا برای حمل و نقل انتخاب شوند.

پس لازم است برای محاسبه هزینه باربری به این نکته نیز توجه داشت. البته رانندگان می‌توانند از طریق نرم افزارهای خاص محاسبه آنلاین هزینه باربری از شهرک صنعتی به دیگر نقاط کشور را نیز انجام دهند. سپس تصمیم بگیرند که آیا حمل بار از این شهرک برای آنها مقرون به صرفه است یا خیر. آنها همچنین می‌توانند از طریق کارشناسان شرکت باربری یاسر بار نیز در این زمینه به اطلاعات مورد نیاز خود دست یابند.

نحوه محاسبه قیمت باربری در شهرک صنعتی نصیرآباد

نحوه محاسبه قیمت باربری در شهرک صنعتی نصیرآباد

قیمت باربری در شهرک صنعتی نصیرآباد یکی از اصلی ترین دغدغه های افراد است. روش محاسبه‌ی قیمت باربری در شهرک صنعتی نصیرآباد بر اساس نرخ اتحاديه، تعداد دفعات رفت و برگشت، نوع خودرو باربری و… محاسبه می‌شود. برای اطلاعات بیشتر در رابطه با قیمت باربری در شهرک صنعتی نصیرآباد می‌توانید از طریق مراکز معتبری چون یاسربار استعلام قیمت بگیرید.

انواع خدمات باربری و حمل بار شهرک صنعتی نصیرآباد

انواع خدمات باربری و حمل بار شهرک صنعتی نصیرآباد 

شهرک صنعتی نصیرآباد خدمات باربری ارزان( باربری مقرون به صرفه) خود را با ماشین های مختلفی به مشتریان ارائه می‌کند. مشتریانی که اقدام به خرید کالا از این شهرک می‌نمایند، می‌توانند کالای مورد نظر خود را با خاور، نیسان و تریلی به هر نقطه از کشور که بخواهند حمل کنند. این شهرک صنعتی با ارائه خدمات باربری مناسب به مشتریان خود، ارزش بالایی برای آنها قائل شده است.

انواع خودروهای مورد استفاده در باربری

انواع خودروهای مورد استفاده در باربری شهرک صنعتی نصیرآباد

خودروهای مختلفی وجود دارند که می‌توان به واسطه آن ها باربری را انجام داد از جمله این خودروها می‌توان به کامیون، وانت، نیسان و خاور اشاره کرد.

هزینه باربری، حجم و توان حمل‌ و نوع باربری (باربری درون شهری یا برون شهری) در هر یک از این خودروها متفاوت است. در ادامه کمی‌بیشتر با خودروهای باربری آشنا خواهید شد.

  • باربری کامیون

از پر کاربرد ترین و پر استفاده ترین انواع خودرو‌های باربری می‌توان به کامیون اشاره کرد. این نوع خودرو برای باربری درون شهری مناسب بوده و می‌تواند وزن حداکثر ۲ الی ۳ تن را حمل کند. کامیون ها به دلیل اندازه استاندارد و مناسبی که دارند،  مورد توجه شرکت های حمل و نقل قرار گرفته‌ اند.‌ این خودروهای بیشتر برای حمل و نقل کالا یا اسباب کشی مورد استفاده قرار می‌‌گیرند.

  • باربری وانت و نیسان

اگر در شهرک صنعتی نصیرآباد هستید و قصد دارید کالای کوچکی را حمل کنید، بهتر است از باربری وانت یا نیسان استفاده کنید. این نوع خودروها دارای عرض ۱.۶۰۰ سانتی متر و طول ۲.۲۰۰ سانتی متر بوده که به راحتی می‌توانند کالاهایی را که دارای وزن ۲ تن هستند را جابه جا کنند. وانت و نیسان نه تنها برای باربری درون شهری مناسب می‌باشند بلکه می‌توان از آن ها برای باربری برون شهری نیز استفاده نمود.

  • باربری خاور

اگر کالایی دارید که وزن و حجم آن بالا است یا برای حمل اثاثیه به دنبال خودرویی با حجم حداقل ۲ و حداکثر ۴ تن می‌باشید، باربری با خاور مناسب شما است.

باربری خاور حجم بالایی از وسایل را حمل می‌کند و برای حمل و نقل برون شهری نیز مناسب است. قیمت باربری در شهرک صنعتی نصیرآباد با خاور بسیار مقطوع می‌باشد.

روش های دریافت خدمات باربری در شهرک صنعتی نصیرآباد

روش های دریافت خدمات باربری در شهرک صنعتی نصیرآباد

برای اینکه بتوانید از خدمات باربری در شهرک صنعتی نصیرآباد بهره‌مند شوید، روش های مختلفی وجود دارد. از روش های دریافت خدمات باربری می‌توان به موارد زیر اشاره داشت:

  • مراجعه آنلاین به وب سایت

یکی از روش های ساده برای دریافت خدمات، مراجعه به وب سایت رسمی‌یاسربار است. با مراجعه به این وب سایت به راحتی با پر کردن فرم اطلاعات، خدمات مورد نظر را دریافت خواهید کرد.

  • تماس تلفنی

اگر به دنبال روشی هستید تا بتوانید از قیمت باربری در شهرک صنعتی نصیرآباد مطلع شوید و اطلاعات بیشتری را در این حوزه دریافت کنید، می‌توانید از روش تماس با کارشناسان و مشاوران یاسربار استفاده کنید. با وارد شدن به وب سایت رسمی‌این مرکز به راحتی با کارشناسان ما ارتباط بگیرید.

  • مراجعه حضوری

در آخر نیز اگر مایل هستید بیشتر با روند کار یاسربار آشنا شوید، محیط کار را ببینید و از استاندارد های این مرکز مطمئن شوید، می‌توانید به راحتی به صورت حضوری به مرکز خدمات یاسربار مراجعه‌ فرمایید.

به این صورت که مشتریان دیگر نگران نحوه بارگیری کالا و قیمت باربری در شهرک صنعتی نصیرآباد نباشند. پس با اطمینان از این خدمات استفاده نموده و به هر نقطه ای از ایران که تمایل داشته باشند، می‌توانند کالای خریداری نموده خود را ارسال کنند. شما می‌توانید برای کسب اطلاع در خصوص هزینه و تعرفه حمل بار توسط این شرکت، با یاسربار تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *