حمل و نقل یاسر بار
حمل و نقل یاسر بار

خدمات شبانه روزی

باربری برون شهری

باربری برون شهری

نحوه انتخاب صحیح باربری برون شهری

نحوه انتخاب صحیح باربری برون شهری

یکی از خدمات پرکاربردی که بیشتر شرکتها و کارخانه‌های تولیدکننده نیاز دارند، خدمات باربری برون شهری است که این خدمات توسط شرکتهای معتبر بسیاری در کشور به آنها ارائه می‌گردد.

باربری برون شهری به صورت‌های مختلف و با انواع وسایل نقلیه انجام می‌شود. وسایل نقلیه‌ای که برای جابه جایی در برون شهر از آنها استفاده می‌شود شامل نیسان، انواع کامیون‌ها و خاورهای بدون سقف و یا کامیون‌های مسقف هستند. البته انواع باربری‌های برون شهری دیگری نیز برای جابجایی و حمل و نقل استفاده می‌شوند که خاص هستند. همچون هواپیما، قطار و… .

در این میان متداول ترین روشی که می‌توان از آن برای حمل و نقل و جابجایی وسایل مختلف استفاده کرد، حمل و نقل بار به صورت زمینی است. بیشتر شرکت‌های باربری برای جا به جایی کالا یا حمل و نقل اثاثیه این نوع خدمات را در اختیار افراد متقاضی قرار می‌دهند.  در اصل مهمترین دلیل محبوبیت این روش حمل و نقل، زیرساخت مناسب جاده ای در کشور نسبت به دیگر روش‌های جا به جایی در درون و برون شهر است.

نکات مهم برای دریافت خدمات از شرکت باربری برون شهری

نکات مهم برای دریافت خدمات از شرکت باربری برون شهری

قبل از انتخاب شرکت مناسب برای دریافت خدمات باربری برون شهری، باید نوع خدمات و شرایط شرکت را مورد بررسی قرار داد. در این صورت می‌توان به راحتی و با اطمینان خاطر بهترین شرکت حمل و نقل و باربری را برای جا به جایی برون شهری انتخاب کرد. یکی از مواردی که در زمان انتخاب شرکت باربری باید مد نظر قرار داد مجوز شرکت است. داشتن مجوز معتبر شرکت خیال فرد را در برابر مسئولیت‌پذیر بودن شرکت حمل و نقل آسان می‌کند.

دومین موردی که برای انتخاب شرکت باربری باید در نظر داشت، بررسی تعداد شعبات آن است. زیرا شرکت هایی که در مناطق مختلف شعبه دارند و خدمات به مشتریان خود ارائه می‌کنند، دسترسی مشتری را به دریافت این خدمات آسان می‌گردانند. مورد دیگری که باید در خصوص انتخاب شرکت باربری مد نظر قرار دارد، هزینه حمل و نقل و تعرفه آن است.

تعرفه باربری 1401 شرکت های باربری، تغییر چندانی نسبت به سالهای قبل نداشته است؛ اما با این حال برخی از شرکت ها بسته به برخی فاکتورها، هزینه متفاوتی برای حمل و نقل کالا از مشتریان خود دریافت می‌کنند. در نهایت نیز باید به سرعت ارسال کالا توسط شرکت ارائه دهنده خدمات باربری برون شهری به عنوان فاکتور نهایی اشاره کنیم، که برای بسیاری از افراد اهمیت زیادی دارد. از این رو لازم است مورد بررسی قرار گیرد.

محاسبه نرخ کرایه حمل بار برون شهری

محاسبه نرخ کرایه حمل بار برون شهری

همانطور که پیش از این نیز اشاره نمودیم، شرکت ها برای محاسبه نرخ کرایه حمل بار خود فاکتورهای متفاوتی دارند که این مسئله منجر می‌شود تا هزینه باربری هر یک از آنها نیز با یکدیگر متفاوت شود.  البته باید بیان کنیم که شاخص‌های محاسبه کرایه تن بر کیلومتر هر چند ماه یکبار عوض می‌شود، که از سمت راهداری به تمام اتحادیه های باربری و شرکت‌های حمل و نقل بخشنامه می‌شود. در نهایت نیز این هزینه باربری، طبق این بخشنامه در سیستم صدور بارنامه تغییر خواهد کرد.

پس ‌برای محاسبه هزینه باربری برون شهری باید تمامی این موارد را مورد بررسی قرار داد. همچنین باید به موارد دیگری همچون نوع کالا، مسافت، طریقه بسته بندی و همچنین وسیله نقلیه‌ای که برای حمل و نقل انتخاب می‌شود نیز، توجه داشت. پس از بررسی تمامی این موارد، می‌توان با کارشناسان شرکت حمل و نقل یاسربار تماس گرفته و بهترین خدمات را از این شرکت دریافت نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *