حمل و نقل یاسر بار
حمل و نقل یاسر بار

خدمات شبانه روزی

شماره تلفن باربری شهرک صنعتی نصیرآباد

شماره تلفن باربری شهرک صنعتی نصیرآباد

شماره تماس باربری در شهرک صنعتی نصیرآباد

شماره تماس باربری در شهرک صنعتی نصیرآباد

با دریافت شماره تلفن باربری شهرک صنعتی نصیرآباد و برقراری ارتباط با شهرک، می‌توان به اطلاعات لازم در خصوص خدمات این شرکت باربری دست یافت. با یاسر بار همراه باشید.

یافتن شماره تلفن باربری  و برقراری تماس با شرکت باربری، اولین قدم برای دریافت خدمات این شرکت است. اصولا مشتریان به دلیل عدم دسترسی به شرکت های باربری، اطلاعات زیادی نمی‌توانند در زمینه تخلیه و بارگیری خدماتی به دست آورند. اما آنها می‌توانند بدون نیاز به حضور در شهر صنعتی، از طریق ارتباط تلفنی به هر اطلاعاتی که می‌خواهند دست یابند.

در واقع شرکت حمل و نقل و باربری شهرک صنعتی نصیرآباد، که در زمینه حمل تخصصی بار در شهرک فعالیت می‌کند، تمامی خدمات لازم در زمینه بارگیری و تخلیه بار را در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد. به این صورت که خریداران می‌توانند از طریق شماره تلفن باربری شهرک صنعتی نصیرآباد با این شرکت ارتباط برقرار کرده و به اطلاعاتی که نیاز دارند دست یابند.

آغاز فعالیت باربری شهرک صنعتی نصیرآباد

آغاز فعالیت باربری شهرک صنعتی نصیرآباد

شهرک صنعتی نصیرآباد در سال 1369 تاسیس شده و در آن انواع شرکت های صنعتی فعالیت می‌کنند. بیشتر عمده فروشان برای تهیه محصولات غذایی و نوشیدنی، صنایع فلزی و ماشین سازی، صنایع شیمیایی و پلاستیک، صنایع برق و الکترونیک و موارد دیگر به این شهرک مراجعه می‌کنند. در واقع شهرک صنعتی نصیرآباد در زمینه های مختلفی خدمات ارائه می‌کند.

با برقراری ارتباط از طریق دریافت شماره تماس باربری شهرک صنعتی نصیرآباد، مشتریان می‌توانند اقدام به خرید و حمل بار آسان از تهران به شهرستان نمایند. زیرا این شهرک در زمینه باربری تهران به شهرستان آهن آلات، فلز، برق و … خدمات ویژه ای را به مشتریان خود ارائه می‌نماید. پس خریداران می‌توانند بدون نگرانی از نبود خودروهای باربری، از شهرک صنعتی خرید کرده و از طریق شرکت باربری شهرک صنعتی نصیرآباد کالای خریداری شده را در شهرستان تحویل بگیرند.

این شهرک در فاصله کمی از رباط کریم قرار گرفته و شهرک صنعتی پرند نیز در نزدیکی آن قرار دارد. برای کسب هرگونه اطلاعات بیشتر در زمینه خدمات باربری، می‌توان از طریق شماره تلفن باربری شهرک صنعتی نصیرآباد با کارشناسان ارتباط برقرار کرده و راهنمایی دریافت نمود.

شماره تلفن باربری شهرک صنعتی نصیرآباد برای برقراری ارتباط با شهرک صنعتی 

شماره تلفن باربری شهرک صنعتی نصیرآباد برای برقراری ارتباط با شهرک صنعتی 

افرادی که نیاز دارند در مورد خدمات باربری، میزان تعرفه باربری 1401 شهرک صنعتی، انواع خودروهای باربری شهرک و موارد دیگر اطلاعات کسب کنند، باید با کارشناسان باربری این شهرک تماس بگیرند. در این شهرک خودروهای مختلفی برای حمل بار وجود دارند که بسته به موقعیت مقصد حمل بار، انتخاب می‌شوند.

ممکن است شخصی با برقراری تماس از طریق شماره تلفن  شهرک صنعتی درخواست خودروی درون شهری نماید. در این حالت خودروهایی همچون نیسان بار، وانت بار، خاور رو باز و خاور مسقف (بسته به نوع کالایی که باید حمل شود) به موقعیت ارسال خواهد شد. در حالی که حمل بار از تهران به شهرستان نیاز به خودروی دیگری دارد.

برای این کار می‌توان از تریلی کفی، تریلی لبه دار، کامیون تک، تریلی ترانزیت و کامیون جفت استفاده کرد. برای آنکه بتوان به اطلاعات بیشتری در زمینه خدماتی که این شرکت ارائه می‌کند دست یافت می‌توانید با شرکت تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *