حمل و نقل یاسر بار
حمل و نقل یاسر بار

خدمات شبانه روزی

باربری خوب برای اسباب‌کشی

باربری خوب برای اسباب‌کشی

انواع ماشین‌های باربری خوب برای اسباب‌کشی

انواع ماشین‌های باربری خوب برای اسباب‌کشی

جهت باربری خوب برای اسباب‌کشی افراد متقاضی باید به برخی فاکتورهای خاص توجه کنند که ما در این مطلب به بیان این فاکتورهای مهم پرداخته ایم.

باربری خوب برای اسباب‌کشی مستلزم رعایت یکسری نکات است که باید براساس نیاز مشتری تعیین شود. در زمان اسباب‌کشی بسته به نیاز مشتری و همینطور تعداد بسته‌ها و با در نظر گرفتن مسافت، انواع مختلف ماشین برای جابه جایی ارسال می‌گردد. برخی موارد مثل تعداد کارتن‌های بسته بندی شده، حجم آنها، فاصله تا مقصد، تعداد خودروهایی که توسط مشتری درخواست شده و نهایتا نیاز مشتری، بر روی انتخاب ماشین مورد نظر تاثیر می‌گذارد.

ماشین‌‌‌‌‌های مورد نیاز برای اسباب‌کشی باید امکانات لازم برای جابجایی را داشته باشند. به این صورت که باید برای جلوگیری از گرد و غبار از ماشین‌های مسقف استفاده شود. همچنین پیشنهاد می‌شود از پتو برای جلوگیری از ضربه به وسایل حساس در طول مسیر استفاده گردد. در نتیجه انتخاب ماشین به صورت مسقف یا بدون سقف بودن و باربری ارزان( باربری مقرون به صرفه) بودن، از اهمیت زیادی برخوردار است.

امروزه جهت باربری خوب برای اسباب‌کشی بیشتر از خودروهای وانت و کامیون استفاده می‌کنند. زیرا این خودروها در کنار فضای زیادی که برای حمل اسباب دارند، کمتر هم به وسایل اسباب کشی آسیب وارد می‌کنند. از سوی دیگر نیز بیشتر این خودروها دارای بیمه نامه هستند که سلامت وسایل را در برابر صدمات احتمالی که در طول مسیر ممکن است رخ دهد، تضمین می‌کنند.

بهترین ماشین‌های باربری خوب برای اسباب‌کشی

بهترین ماشین‌های باربری خوب برای اسباب‌کشی

همانطور که گفته شد در زمان اسباب‌کشی انتخاب یک وسیله باربری خوب، جز موارد اصلی و مهم است. باید وسیله‌ای انتخاب شود که گنجایش وسایل و اثاثیه را داشته باشد و همچنین بتواند وزن بار را تحمل کند. به همین دلیل پیشنهاد می‌شود که برای انتخاب وسیله خوب، این مسئله در نظر گرفته شود. پس دو فاکتور مهم در زمان انتخاب ماشین، نوع و میزان بار خواهند بود.

به منظور باربری خوب برای اسباب‌کشی افراد متقاضی می‌توانند 3 نوع خودرو را انتخاب کنند که هر یک دارای قابلیت های خاصی هستند. نوع اول ماشین‌های باربری بزرگ و سنگین مانند تریلی هستند. که بیشتر توسط کارخانه های تولیدکننده و شرکت های ترانزیتی انتخاب می‌شوند. نوع دوم ماشین‌های نیمه سنگین مثل خاور، کامیون و کامیونت هستند که برای اسباب کشی انتخاب مناسبی خواهند بود.

نوع سوم ماشین های باربری کوچک و سبک مانند وانت‌بار، نیسان، وانت پرايد، وانت مزدا و وانت پیکان هستند، که می‌توان از آنها هم برای حمل اسباب منزل استفاده کرد، هم برای جابجایی های سبک مناسب خواهند بود.

نکات مهم برای باربری و اسباب کشی خوب

نکات مهم برای باربری و اسباب کشی خوب

مسافت یکی از موارد مهمی است که باید در هنگام باربری و اسباب‌کشی به آن دقت کرد. زیرا با توجه به مسافتی که طی می‌شود، باید ماشین مناسب را انتخاب نمود. به عنوان مثال برای باربری تهران به شهرستان و بین شهری که مسافت طولانی است، باید از وسیله‌ای استفاده کرد که بار را از خطرات و عوامل محیطی مثل باد و باران حفظ کند.

از دیگر پارامترهای مهم در باربری خوب برای اسباب‌کشی شناخت کافی راننده نسبت به منطقه مقصد و داشتن تجربه و مهارت کافی در این زمینه است. پس باید برای از شرکت های معتبر همچون شرکت حمل و نقل یاسربار درخواست راننده حرفه ای و با تجربه برای حمل اسباب نمود تا با اطمینان اسباب کشی انجام شود. برخی ویژگی‌هایی که تمامی راننده‌ها باید در این زمینه داشته باشند را باید چنین بیان کنیم:

  • تسلط کامل داشتن رانندگان به مسیر و خیابان‌ها و جاده‌های بین شهری
  • آشنایی کامل رانندگان با ماشین‌های باربری داخل شهری
  • داشتن مهارت‌های لازم در رانندگی با ماشین‌های باربری سنگین و سبک
  • صبر زیاد در زمان رانندگی و همچنین رفتار مناسب با مشتریان
  • و موارد دیگرشما می‌توانید برای کسب اطلاع در خصوص هزینه و تعرفه حمل بار توسط این شرکت، با یاسربار تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *