حمل و نقل یاسر بار
حمل و نقل یاسر بار

خدمات شبانه روزی

باربری با کامیون با انواع کامیون های باری

باربری با کامیون

انتخاب بهترین باربری با کامیون

انتخاب بهترین باربری با کامیون

باربری با کامیون بهترین انتخاب به شمار میرود زیرا تنوع کامیون ها منجر می‌شود تا بتوان هر باری را در هر شرایطی به محل مورد نظر منتقل کرد. باربری با کامیون به عنوان یکی از روش‌های جابه جایی وسایل اسباب کشی است. انتخاب صحیح خودرو برای حمل و نقل بسیار حائز اهمیت است. به همین دلیل برای نحوه صحیح انتخاب وسایل باربری باید تمام جوانب را سنجید تا اطمینان کسب کرد که آیا انتخاب کامیون می‌تواند منجر شود که در طول مسیر برای اسباب و اثاثیه مشکلی ایجاد نشود و به آنها آسیب نرسد؟

کامیون‌هایی که برای باربری انتخاب می‌شوند، دارای حجم باربری مختلفی هستند. از این رو باید متناسب با نوع بار، اندازه و ابعاد بار، اقدام به انتخاب کامیون مناسب نمود. انتخاب صحیح باعث می‌شود هزینه حمل و نقل نیز ارزان شود. زیرا اتحادیه وانت ‌بار بسته به نوع کامیون، هزینه حمل بار را تعیین می‌کند. همچنین حجم بار نیز برای تعیین هزینه حمل بار تاثیرگذار بوده و اگر کم باشد می‌توان با هزینه کمتری بار مورد نظر را به مقصد رساند.

انواع کالاها جهت باربری با کامیون

انواع کالاها جهت باربری با کامیون

کامیون‌ها از گذشته تاکنون، جزء پراستفاده‌ترین وسایل حمل و نقل و باربری به شمار می‌روند که دارای انواع مختلفی از نظر ابعاد و حجم هستند. این نوع کامیون‌ها را باید در نمونه های کمپرسی، بونکر، کامیون یخچال‌دار، تریلی بوژی و… دسته بندی کنیم که هر یک برای حمل کالای خاصی استفاده می‌شوند.

  • کامیون باربری بونکر یکی از وسایلی است که برای حمل مصالح ساختمانی از آن استفاده می‌شود. باید این مسئله را در نظر گرفت که نمی‌توان تمامی مصالح را با بونکر حمل کرد. در واقع مصالحی که در ابتدا غیر جامد بوده و به مرور زمان به جامد تبدیل می‌گردد مثل بتن و سیمان، قابل حمل با این نوع کامیون ها هستند.
  • برای حمل بار به خارج از کشور از کامیون های ترانزیت استفاده می‌شود. زیرا ابعاد بزرگی که ترانزیت دارد تردد آن را در داخل شهر ممنوع کرده و تنها می‌توان از آن برای حمل بار در حجم زیاد و خارج از شهر استفاده کرد.
  • کامیون های اتاق‌دار را باید بهترین باربری برای بسته بندی اثاثیه معرفی کنیم که در کنار حمل اثاثیه، شرکت های توزیع محصولات خوراکی نیز از آنها استفاده می‌کنند. باربری با کامیون اتاق دار از ایمنی بالایی برای حمل وسایل برخوردار است. حتی در شرایط آب و هوایی بد نیز، می‌توان به راحتی از این نوع کامیون ها استفاده کرد.

مزایای حمل بار با کامیون ها در داخل شهر

مزایای حمل بار با کامیون ها در داخل شهر

امروزه به منظور اسباب کشی بیشتر مواقع از کامیون ها استفاده می‌شود. کامیون ها به دلیل ویژگی های خاصی همون بلند بودن حفاظ اطراف، سنگین بودن و وسیع بودن جای، بهترین انتخاب برای حمل اثاثیه به شمار می‌روند. همچنین هزینه حمل و نقل و باربری با کامیون نیز مناسب بوده و می‌توان با اطمینان بالایی اثاثیه را به محل مورد نظر منتقل نمود.

از سوی دیگر کامیون های مسقف که امروزه برای حمل کالاها و محصولات مختلف استفاده می‌شوند، وسایل مناسبی هستند که از کالاها در شرایط بد آب و هوایی مثل بارش برف یا باران و یا تابش مستقیم نور خورشید حفاظت می‌کنند. پس انتخاب این خودروها مزایای عالی به همراه دارد که نمی‌توان آنها را نادیده گرفت. در صورتی که نیاز به راهنمایی و مشاوره راجع به خدمات باربری، هزینه این خدمات و نوع وسایل نقلیه باربری دارید، بهتر است با کارشناسان یاسر بار تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *